Hakkımızda

Ülkemizde kullanımı giderek yaygınlaşan ve Hastanelerden Fabrikalara, Banklardan Benzin istasyonlarına kadar pek çok alanda kullanılmakta olan Pnömatik Taşıma Sistemleri  ve bu sistemlerin ihtiyaçlarını marka bağımsız olarak karşılamak üzere kurulmuştur.

Pnömatik Taşıma sistemleri işle ilgili  olarak oluşacak her türlü malzeme, yedek parça, sarf malzemesi, altyapı malzemeleri, sistem ilave ve eksilmeleri  yanı sıra, eski sisteminizi yenisi ile değiştirme ve güncelleme gibi pek çok imkanı sağlamaktadır. PTS kullanıcılarına / pazarına yönelik bir e-ticaret girişimi olan www.ptsmarket.com  olarak, onlarca marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu oluşturmaktadır.

İhtiyacınız ne olursa olsun, sisteminizin markası ne olursa olsun, Motor Blowerlardan, istasyona, yönlendiricilerden sistemin yardımcı parçalarına, özel boru be dirseklerden optik okuyuculara ve değişik amaçlı taşıyıcı çeşitlerine  kadar farklı ihtiyaçlara hitap binlerce ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile www.ptsmarket.com üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.

www.ptsmarket.com,, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise iş birliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Siz de güvenli alışverişin avantajlı adresine katılabilir, binlerce ürün ve onlarca mağazanın olduğu ptsmarket.com ’da avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Mutlu alışverişler…